Печерськ, Грушевського 9а, Маріїнський парк  (№ 111-611-258)

Ціна: 4 000 $

Печерськ, Грушевського 9а, Маріїнський парк фото 1

Характеристики

Ціна: 4 000 $
№ об'єкта: 111-611-258
Кімнат: 3
Поверх: 7 / 11 ліфт
Площа: 200 / 130 / 35 м2
Санвузол: 2 сумісний
Додатково: холодильник, телевізор, меблі, інтернет, кондиціонер, новобудова

Адреса: Київ, Печерський, Грушевского Михаила ул., 9а, м. Арсенальна

Київ, Печерський, Грушевського Михайла вул., 9А, м. Арсенальна
Оренда квартири у престижному будинку біля Маріїнського парку. Розташований на 7 повісі. Квартира з дизайнерським ремонтом, площею 200м2, житлова 80, кухня вітальня 90м2
Дві окремі кімнати: одна з них майстер спальня, кухня-їдальня-вітальня, два санвузли, кімната для господарських потреб.
Сучасні дизайнерські меблі європейських виробників, вбудована техніка німецького виробника Gaggenau, акустична система, підігрів підлоги. Світла, простора, багатофункціональна. З вікон гарний вид на Маріїнський парк та на Дніпро.
Індивідуальна система кондиціювання, лічильники на всі комунікації, цілодобова охорона будинку та прибудинкової території.
До квартири додаються 2 (два) паркувальні місця в підземному паркінгу. Додатково сплачуються комунальні послуги.

Об'єкт на карті